Advokátní praxi se věnuji od roku 1994 a od roku 1996 se věnuji oboru konkursního práva.

Od roku 2009 se specializuji na obor insolvenčního práva. Od této doby vykonávám činnost insolvenčního správce se zvláštním povolením.

Právní služby

Využijte komplexních služeb v oborech občanského, obchodního, správního, pracovního, rodinného, správního a trestního práva.

více informací

Insolvence

Zaměřujeme se na insolvenční a konkursní řízení. JUDr. Jiřina Lužová je insolvenční správce se zvláštním povolením.
 

více informací

Odkup pohledávek

Odkoupíme pohledávky pro klienta ať se jedná o jednotlivé pohledávky či celé soubory pohledávek. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte.

více informací

Nabídka práce – administrativní asistentka

Advokátní kancelář JUDr. Jiřiny Lužové přijme do hlavního pracovního poměru administrativní asistentku.

Naše kancelář se specializuje na obchodní právo a insolvenční řízení a sídlí na Starém Městě v Praze 1.

Vaší pracovní náplní by byla administrativní podpora advokátky, tj. zajištění plynulého chodu celé kanceláře, zajišťování kancelářských potřeb, vyřizování telefonických hovorů včetně sjednávání schůzek, přijímání návštěv, vyřizování poštovních služeb a evidence zásilek, odesílání a vybírání dokumentů z datové schránky, vyřizování pracovních pochůzek na úřadech, u notářů, na soudech apod.

Uvedená pracovní pozice vyžaduje dobrou uživatelskou znalost programů Microsoft Word, Microsoft Excel, Outlook Express, orientaci na Internetu a obsluhu obvyklé kancelářské techniky. Dále pak nadstandardní písemný projev, znalost českého pravopisu a norem pro úpravu písemností, psaní na klávesnici všemi deseti. Výhodou je ekonomické zaměření či znalost programů ASPI, IR-IS apod.

Bližší informace Vám rádi poskytneme při osobním pohovoru.
Životopisy s fotografií zasílejte na e-mailovou adresu ak@akluzova.cz

S přáním hezkého dne
Advokátní kancelář
JUDr. Jiřiny Lužové