Advokátní praxi se věnuji od roku 1994 a od roku 1996 se věnuji oboru konkursního práva.

Od roku 2009 se specializuji na obor insolvenčního práva. Od této doby vykonávám činnost insolvenčního správce se zvláštním povolením.

Právní služby

Využijte komplexních služeb v oborech občanského, obchodního, správního, pracovního, rodinného, správního a trestního práva.

více informací

Insolvence

Zaměřujeme se na insolvenční a konkursní řízení. JUDr. Jiřina Lužová je insolvenční správce se zvláštním povolením.
 

více informací

Odkup pohledávek

Odkoupíme pohledávky pro klienta ať se jedná o jednotlivé pohledávky či celé soubory pohledávek. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte.

více informací

Pracovní pozice – koncipient/ka se zaměřením na insolvenční právo a oddlužení

Advokátní kancelář JUDr. Jiřiny Lužové přijme do hlavního pracovního poměru absolventa/absolventku právnické fakulty na pracovní pozici koncipient/ka se zaměřením na insolvenční právo a oddlužení.

Naše kancelář se specializuje na obchodní právo a insolvenční řízení a sídlí na Starém Městě v Praze 1. Možnost práce 1-2 dni v Plzni.

Nabízíme příjemné prostředí s klientelou po celé ČR. Požadujeme časovou flexibilitu a příjemné vystupování, výhodou je řidičský průkaz a znalost AJ.

Pracovní pozice je vhodná zejména pro čerstvé absolventy/absolventky právnických fakult. Perspektiva dlouhodobé spolupráce a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem.
V případě zájmu zašlete Vaše kontaktní údaje a životopis na email: ak@akluzova.cz

S přáním hezkého dne
Advokátní kancelář
JUDr. Jiřiny Lužové